Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Patryk Dudek: Wyścigi w Toruniu zawsze są pasjonujące

Patryk Dudek: Wyścigi w Toruniu zawsze są pasjonujące

Żużel | 14 marca 2016 11:25 | Redakcja
Patryk Dudek na prowadzeniu.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Patryk Dudek na prowadzeniu.

Iście kosmopolityczny skład zbudował na tegoroczny cykl Speedway Best Pairs, Team Boll Racing. Polak, Słowak i Duńczyk – wielonarodowe trio ma zapewnić walkę o puchar najlepszej żużlowej pary. Pierwsza próba już 2 kwietnia w Toruniu.


- Każdy chce wygrać, tym bardziej, że to pierwsze zawody tego typu. Tych pierwszych zawsze się zapamiętuje. Każdy będzie się starał napsuć nam krwi, podobnie jak i my innym. Wyniku jednak nie da się przewidzieć. Nie wiadomo w jakiej wszyscy będziemy formie u progu sezonu - mówi reprezentant Team Boll Racing, Patryk Dudek.


Oprócz zawodnika z Zielonej Góry, na torze w Toruniu, w barwach Boll obejrzymy Indywidualnego Mistrza Europy z 2013 roku, Martina Vaculika oraz jednego z najlepszych duńskich żużlowców, Nielsa Kristiana Iversena.


Boll Racing będzie jednym z faworytów do triumfu podczas pierwszej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu. Warto dodać, że Martin Vaculik od nadchodzącego sezonu będzie bronił barw miejscowego KS Get Well Toruń, a co za tym idzie, w przedsezonowych treningach pozna wszystkie tajniki MotoAreny. - Mamy naprawdę silny team, moi koledzy to przecież znakomicie zawodnicy. Postaramy się więc powalczyć podium, a najlepiej o zwycięstwo, żeby zadowolić siebie, kibiców i sponsorów. Jednak nie lubię bawić się we wróżby, trudno przewidzieć ostateczne wyniki.


Najlepiej na toruńskim torze spośród zawodników Team Boll Racing w zeszłym sezonie radził sobie Martin Vaculik, który w grodzie Kopernika wykręcił ponad 2 punkty na bieg.  - Wyścigi w Toruniu zawsze są pasjonujące dla kibiców, którzy mogą liczyć na dużo emocji. Fajnie będzie się tam pościgać na starcie sezonu – kończy Patryk Dudek.


Kategoria: Żużel
Komentarze (0)