Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Polski klucz do sukcesu. Jedyna taka ekipa w stawce SBPC!

Polski klucz do sukcesu. Jedyna taka ekipa w stawce SBPC!

Żużel | 25 marca 2016 12:07 | Redakcja
Piotr Protasiewicz błyszczał w ENEA Ekstralidze na MotoArenie.
Piotr Protasiewicz błyszczał w ENEA Ekstralidze na MotoArenie.

Team złożony wyłącznie z polskich zawodników, walka o podium i odkręcanie gazu na maksa, co można zresztą zauważyć w logo drużyny – to hasła idealnie opisujące eport2000.pl Team.


- Nowa formuła jest bardzo interesująca, niespotykana wcześniej w speedwayu. Speedway Best Pairs z pewnością się rozwija, wierzymy, że spełni oczekiwania kibiców – mówi Adam Trześniowski, menadżer projektu eport2000.pl Team.


Podczas inauguracyjnej rundy Speedway Best Pairs w Toruniu, w ekipie eport2000.pl Team wystartuje Piotr Protasiewicz, który na MotoArenie radzi sobie znakomicie. W ostatnim meczu ligowym, „PePe” zdobył 18 punktów w siedmiu startach! Z Protasiewiczem w parze pojedzie Grzegorz Zengota, który również jest związany z Zieloną Górą.


- eport2000.pl Team reprezentują wyłącznie krajowi zawodnicy. To jednym taki przypadek w całej stawce. Zatem, kibicując naszemu teamowi, wspieramy poniekąd polski speedway. Piotr Protasiewicz i Grzegorz Zengota są wychowankami zielonogórskiego klubu. Żużlowcy znają się od lat. Nasza firma również mieści się w Zielonej Górze, co chcemy podkreślać i z czego jesteśmy dumni. W drużynie jest chemia i wzajemne zaufanie. Wszyscy tworzymy zgrany zespół – dodaje Adam Trześniowski.


Drużyna eport2000.pl do zmagań Speedway Best Pairs przystąpi w czteroosobowym składzie. Podczas inauguracyjnej rundy w Toruniu, Jarosława Hampela zastąpi… Janusz Kołodziej. Najlepszy polski zawodnik podczas ubiegłorocznego cyklu Speedway Euro Championship będzie wspierał Piotra Protasiewicza i Grzegorza Zengotę w walce o pierwsze punkty do klasyfikacji generalnej.


- Bardzo się cieszę, że znalazłem się w drużynie eport2000.pl. To będzie kolejne ciekawe żużlowe doświadczenie. W Toruniu zawsze są dobre zawody, bo tor przygotowany jest znakomicie, więc Speedway Best Pairs będą najlepszą okazją do tego, by powalczyć o wspólny sukces – mówi Janusz Kołodziej.

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)