Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Kubera: w Ekstralidze nie ma podziału na silnych i słabszych

Kubera: w Ekstralidze nie ma podziału na silnych i słabszych

Żużel | 25 kwietnia 2018 09:01 | Redakcja
Tomasz Skrzypek (L), Dominik Kubera (P)
fot. Marcin Karczewski/Superstar.com.pl
Tomasz Skrzypek (L), Dominik Kubera (P)

Fogo Unia Leszno pokonała bardzo wysoko na wyjeździe MRGARDEN GKM Grudziądz 62:28. Bardzo dobre spotkanie zanotował Dominik Kubera, który zakończył mecz z dziesięcioma punktami i dwoma bonusami. 

 

– Pojechałeś dziś bardzo dobre zawody. Na pewno zaliczasz ten występ do udanych?
Dominik Kubera: – Zdecydowanie. Dzisiaj każdemu z nas coś tutaj podpasowało. Mimo tego, że był to mecz na wyjeździe, każdy z nas jakoś fajnie się spasował do tego toru.


– Spodziewaliście się tak wysokiego zwycięstwa w Grudziądzu?
– Wręcz przeciwnie. Spodziewaliśmy się, że będzie to bardzo ciężki mecz. Naprawdę bardzo, bardzo ciężki mecz, a gdzieś już od samego początku znaleźliśmy dobre ustawienia. Chłopaki po próbie toru powiedzieli nam co oni o tym sądzą i każdy coś znalazł, dobry set up i tyle.


– W tym roku zapewne będziecie chcieli obronić tytuł mistrza Polski?
– Wiadomo, każdy chce wygrać. My również chcemy obronić ten tytuł, ale będzie to mega ciężka sprawa. Na razie nie myślimy o tym. Mamy w planach odjechać jak najlepsze mecze, żeby z zawodów na zawody było coraz lepiej.


– Zastanawiałeś się może, które z drużyn mogą być dla was największym zagrożeniem w drodze po złoto?

– Tak naprawdę każda z drużyn jest mega mocnym i ciężkim przeciwnikiem. W Ekstralidze nie ma podziałów na słabszych i silniejszych. Każdy może wygrać i każdy może mieć lepszy i gorszy dzień. Po prostu, ważne, by się dobrze spasować i uciekać przed rywalem. My też chcemy coraz lepiej jeździć i fajnie się to na razie udaje.


IZA JASIŃSKA


Kategoria: Żużel
Komentarze (0)