Szukaj:

Sportowe artykuły, felietony, reportaże, wywiady i wiele więcej...

Sport4fans.pl Żużel Po meczu we Wrocławiu: Były niebezpieczne sytuacje

Po meczu we Wrocławiu: Były niebezpieczne sytuacje

Żużel | 17 czerwca 2013 20:46 | Maciej Baraniak
Piotr Pawlicki był jednym z czołowych zawodników spotkania.
fot. Marcin Karczewski / Superstar.com.pl
Piotr Pawlicki był jednym z czołowych zawodników spotkania.

Betard Sparta Wrocław przegrała w niedzielny wieczór drugie spotkanie z rzędu na własnym torze. Wrocławianie skomplikowali sobie tym samym drogę do utrzymania w ENEA Ekstralidze. Poniżej prezentujemy wypowiedzi najlepiej punktujących zawodników oraz trenerów obu zespołów.

 

Roman Jankowski (trener Unii Leszno)

Na początku chciałbym podziękować kolegom z Wrocławia za walkę, również moim zawodnikom za włożone serce w ten mecz. Bardzo dobrze jechali od samego początku do końca. Chciałbym podziękować także za bonus, który jedzie do Leszna, z czego się bardzo cieszymy. Myślę, że to będzie duża sprawa. Przed nami następne ważne mecze, dużo pracy, także następny mecz jedziemy z Zieloną Górą. Przegrywamy u siebie, wygrywamy we Wrocławiu, ale taki jest ten sport.

 

Piotr Baron (trener Sparty Wrocław)

Gratulacje dla Leszna. Pojechali piękny mecz, zainkasowali trzy punkty, także gratulacje. Wyścig juniorski nie sądzę, żeby był kluczem do przegranej. Mieliśmy dzisiaj kiepskie starty i stąd nasza porażka.

 

Przemysław Pawlicki (Fogo Unia Leszno)

Przyjechaliśmy dzisiaj do Wrocławia walczyć o zwycięstwo, udało nam się to, wywozimy z Wrocławia trzy punkty, to jest dla nas bardzo fajne. Z mojego wyniku cieszę się bardzo, wszystko dzisiaj grało. Walczyliśmy do samego końca i to jest najważniejsze.


Troy Batchelor (Betard Sparta Wrocław)

Przegrywaliśmy starty, wygrywali je zawodnicy leszczyńskiej Unii. Byli ciężkim przeciwnikiem, odjechali na 15 punktów i w meczu ciężko było to odrabiać. Były co prawda przebłyski, ale drużyna nie była w stanie tego zrobić. Jestem zadowolony ze swojego indywidualnego wyniku.


Piotr Pawlicki (Fogo Unia Leszno)
Myślę, że cała drużyna pojechała bardzo dobrze i tak powinien wyglądać nasz zespół przez cały sezon. Ja zawaliłem jeden bieg, ale szybko zmieniliśmy przełożenie i było lepiej. Były niebezpieczne sytuacje, szczególnie w tym drugim biegu, gdzie zahaczyłem motocyklem o bandę. Nie mam do nikogo pretensji, trzeba szanować przeciwnika, taki jest ten sport, było dobrze.

Kategoria: Żużel
Komentarze (0)